TJ sokol Vrchoslavice

Informační web TJ Sokol Vrchoslavice

OCR překážky

OCR neboli OBSTACLE COURSE RACING , je naším cílem komplexně rozvíjet pohyb u dětí.

Není-li Vám lhostejné, že děti dnes tráví většinu času u TV, PC, mobilů atd. a hledáte pro ně různorodou sportovní aktivitu a nevadí Vám, že se dítě zapotí, namočí a občas ušpiní.

Rádi bychom děti zábavnou a hravou formou pohybu připravovali na překážkové závody nebo jen rozvíjeli jejich pohybové dovednosti, případně odhalili přirozené sportovní vlohy. Na trénincích budeme nejen běhat, skákat, přelézat, podlézat, ale také cvičit paměť, orientaci, rovnováhu a motoriku. Cílem na bude užít si trénink a vzbudit nebo upevnit v dětech lásku k pohybu a zdravému životnímu stylu. Všeobecnou sportovní přípravou zlepšit fyzickou kondici a podpořit zdravý vývoj dítěte. Naučit je brát ohled na slabší a vzájemně si pomáhat, nejen ve sportu, ale i v životě hrát fair play.