TJ sokol Vrchoslavice

Informační web TJ Sokol Vrchoslavice

Opravy a rekonstrukce

V roce 2022 v sokolovně u pekla byli vybudovány 3 nové WC, 1 sprcha, technická místnost s výlevkou, nová elektroinstalace, vzduchotechnika, nová nouzová světla ,rekonstrukce stropu a prostoru „ PEKLA“ (sklepu). V současné době probíhá  zastřešení zadního vstupu a výměna vstupních dveří na jeviště. Tato rekonstrukce byla spolufinancována Olomouckým krajem a obcí Vrchoslavice na tuto akci byla využita investiční dotace z obnovy sportovních zařízení v Olomouckém kraji v hodnotě 245 000Kč se spolufinancování obce v hodnotě 600 000Kč.

Dále byla provedena kompletní výměna světel za LED osvětlení ve hlavním sále, vestibulu a zádveří sokolovny. V prostoru hlavních WC byly vyměněny dveře a opravená elektroinstalace. Opraveny byli také hlavní rozvody elektroinstalace a hlavní domovní rozvaděč. Tyto opravy byly financovány z dotací Olomouckého kraje, Župy Prostějovské a Národní sportovní agentury v celkové výši 120 000Kč.

V roce 2022 nám byla odsouhlasena dotace ve výši 800 000Kč z programu Kabina z Národní sportovní agentury, kde jsme žádali na rekonstrukci parketové podlahy. Tato dotace je bohužel podmíněna velice náročným legislativním procesem a bude pravděpodobně realizována v roce 2023-2024. s tím, že se budeme snažit investici provést v letních měsících abychom co nejméně omezili využití sokolovny.